Czcionka:

Dyżur wakacyjny

Wakacyjny dyżur przedszkoli

SZANOWNI RODZICE

Dyżur jest organizowany dla tych dzieci, których rodzice ze względu na pracę zawodową w okresie wakacyjnym nie mają        możliwości zapewnienia im opieki.

• Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie pełni dyżur od 1 lipca 2022r. - do 31 lipca 2022r.
  • Gminne Przedszkole w Czechach pełni dyżur od 1 sierpnia 2022r.- do 31 sierpnia 2022r.

1. Zapisu dzieci na wakacyjny dyżur przedszkoli dokonujemy w przedszkolu macierzystym dziecka od 117 czerwca 2022 r.- u wychowawców grup.
  2. Rodzic deklaruje z ilu godzin dziennie ponad czas podstawy programowej będzie korzystało dziecko, tak by można naliczyć kwotę czesnego do zapłaty.
  3. Opłatę za dyżur sierpniowy rodzic wnosi do 4 lipca na konto Gminnego Przedszkola w Czechach Nr 43124033051111001072490531 z dopiskiem

„ imię i nazwisko dziecka, dyżur sierpniowy”

4 . Opłatę za dyżur lipcowy rodzic wnosi do 30 czerwca na konto bankowe Szkoły Podstawowej w Krobanowie Nr 45124033051111001029114035

z   dopiskiem „ imię i nazwisko dziecka, dyżur lipcowy''.

1. 5.  Rodzice podczas zapisu dzieci proszeni są o dostarczenie danych takich jak:
  • Imię i nazwisko dziecka.
  • Data i miejsce urodzenia.
  • Pesel
  • Miejsce zamieszkania.
  • Imiona i nazwiska rodziców ( prawnych opiekunów).
  • Telefony kontaktowe rodziców (prawnych opiekunów).
  • Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola.

1. Do przedszkola na czas dyżuru wakacyjnego dziecko przynosi ze sobą:
  • Obuwie i ubranie na zmianę.
  • Blok, malowankę, kredki, plastelinę, chusteczki higieniczne.

Zasady organizacji dyżuru sierpniowego w Gminnym Przedszkolu w Czechach

• Przedszkole w czasie dyżuru czynne jest od 6.30 do 17.00
  • Podczas dyżuru obowiązuje rozkład dnia nastawiony na wypoczynek, zajęcia rekreacyjne, gry, zabawy integracyjne w przedszkolu, na placu zabaw.
  • Dziennik zajęć zakłada placówka, na terenie, której jest zorganizowany dyżur, oraz dokonuje podziału dzieci na grupy wiekowe.
  • Dyrektor dyżurującego przedszkola zobowiązuje nauczycieli dyżurujących do zwracania szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu na terenie przedszkola i placu zabaw, zabezpieczanie użytkowanych urządzeń i pomocy dydaktycznych przed kradzieżą, zamykania drzwi wewnętrznych, furtki i obiektu przedszkola.
  • Obowiązuje opłata w kwocie 132 zł ( 3 posiłki) według stawki żywieniowej 6 zł za każdy dzień plus opłata czesnego 1 zł za 1 godzinę świadczenia

w zakresie przekraczającym czas 8.00-13.00 realizacji podstawy programowej podczas 22 dni.

• Obowiązuje opłata w kwocie 99 zł ( 2 posiłki ) według stawki żywieniowej 4,50 zł za każdy dzień plus opłata czesnego 1 zł za 1 godzinę świadczenia

7)  Rodzice zobowiązani są do przestrzegania zasad osobistego zgłoszenia nauczycielowi dyżurującemu odbioru dziecka z przedszkola.

Opłata za pobyt dziecka w czasie dyżuru wakacyjnego naliczana będzie przez intendenta naszego przedszkola  na podstawie deklaracji rodziców.

O wysokości opłaty za dyżur SIERPNIOWY można dowiedzieć się od intendenta przedszkola pod nr telefonu 43-823-25-35

Wpłaty należy dokonywać na konto dyżurującego przedszkola w terminie do 4 lipca 2022 r.

Data dodania: 2021-01-31 14:27:54
Data edycji: 2022-05-23 10:02:37