Dyżur wakacyjny - Gminne Przedszkole w Tymienicach

Dyżur wakacyjny

SZANOWNI RODZICE

Dyżur organizowany jest dla tych dzieci, których rodzice ze wzglÄ™du na pracÄ™ zawodowÄ… w okresie wakacyjnym nie majÄ… możliwoÅ›ci zapewnienia im opieki.

• Gminne Przedszkole w Czechach peÅ‚ni dyżurod 1 lipca 2024r. do 31 lipca 2024r. w godzinach 6.30.-17.00
  • OddziaÅ‚ przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Krobanowie od 1 sierpnia 2024r. do 31 sierpnia 2024r. w godzinach 7.00-16.00

Informacje dotyczące dyżuru w lipcu- Gminne Przedszkole w Czechach.

Uwaga! Podczas dyżuru wakacyjnego w Gminnym Przedszkolu w Czechach z dziećmi bÄ™dÄ… pracować kolejno nauczyciele z oddziaÅ‚ów przedszkolnych z Czech, Izabelowa, WojsÅ‚awic, Annopola Starego.

1. Zapisu dzieci na lipcowy wakacyjny dyżur przedszkoli dokonujemy  od 3 do 14 czerwca 2024r. w sekretariacie ZSPiP w Czechach Rodzic deklaruje z ilu dni w ciÄ…gu miesiÄ…ca i godzin dziennie ponad czas podstawy programowej bÄ™dzie korzystaÅ‚o dziecko, tak by można naliczyć kwotÄ™ czesnego do zapÅ‚aty.

2. OpÅ‚atÄ™ za dyżur lipcowy rodzic wnosi od 17 do 28 czerwca na konto bankowe Gminnego Przedszkola w Czechach nr 43 1240 3305 1111 0010 7249 0531 z   dopiskiem „ imiÄ™ i nazwisko dziecka, dyżur lipcowy''.

Obowiązuje kwota za żywienie:

• 3 posiÅ‚ki 23 dni x 8 zÅ‚= 184 zÅ‚
  • 2 posiÅ‚ki 23 dni x 6 zÅ‚= 138 zÅ‚

Przy deklarowanej mniejszej ilości dni kwota za żywienie zostanie naliczona indywidualnie.

3. Rodzice podczas zapisu dzieci proszeni sÄ… o dostarczenie danych takich jak:

• ImiÄ™ i nazwisko dziecka
  • Data i miejsce urodzenia
  • Pesel
  • Miejsce zamieszkania
  • Imiona i nazwiska rodziców (prawnych opiekunów)
  • Telefony kontaktowe rodziców (prawnych opiekunów)
  • Lista osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola wraz z numerem dowodu osobistego
  • Dzienny czas pobytu dziecka od godz. …….. do godz………..
  • MiesiÄ™czny czas pobytu dziecka od dnia ……do dnia…….

4. Do przedszkola na czas dyżuru wakacyjnego dziecko przynosi ze sobą:

• Obuwie i ubranie na zmianÄ™.
  • Blok, malowankÄ™, kredki, plastelinÄ™, chusteczki higieniczne.

Informacja dotyczÄ…ca dyżuru w sierpniu-oddziaÅ‚ przedszkolny w Krobanowie.

Uwaga! Podczas dyżuru wakacyjnego w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Krobanowie z dziećmi bÄ™dÄ… pracować kolejno nauczyciele z oddziaÅ‚ów przedszkolnych z Krobanowa, Janiszewic, Ochraniewa i  Tymienic.

1. Zapisu dziecina sierpniowy dyżur wakacyjny dokonuje siÄ™ w sekretariacie SzkoÅ‚y Podstawowej w Krobanowie od 3 do 14 czerwca 2024r. Rodzic deklaruje z ilu dni w ciÄ…gu miesiÄ…ca i godzin dziennie ponad czas podstawy programowej bÄ™dzie korzystaÅ‚o dziecko, tak by można naliczyć kwotÄ™ czesnego do zapÅ‚aty.

2. OpÅ‚atÄ™ za dyżur sierpniowy rodzic wnosi od 17 do 28 czerwca na konto SzkoÅ‚y Podstawowej w Krobanowie nr 45 1240 3305 1111 0010 2911 4035 z dopiskiem „imiÄ™ i nazwisko dziecka, dyżur sierpniowy”. ObowiÄ…zuje kwota za żywienie 1 posiÅ‚ek(obiad) x 21dni  x 5 zÅ‚ = 105 zÅ‚    (Å›niadanie i podwieczorek rodzic przygotowuje we wÅ‚asnym zakresie, w szkole zapewniona jest herbata). Przy deklarowanej mniejszej iloÅ›ci dni kwota za żywienie zostanie naliczona indywidualnie.

3. Rodzice podczas zapisu dzieci proszeni sÄ… o dostarczenie danych takich jak:

• ImiÄ™ i nazwisko dziecka
  • Data i miejsce urodzenia
  • Pesel
  • Miejsce zamieszkania
  • Imiona i nazwiska rodziców (prawnych opiekunów)
  • Telefony kontaktowe rodziców (prawnych opiekunów)
  • Dzienny czas pobytu dziecka od godz. …….. do godz………..
  • MiesiÄ™czny czas pobytu dziecka od dnia ……do dnia…….

4. Do przedszkola na czas dyżuru wakacyjnego dziecko przynosi ze sobą:

• Obuwie i ubranie na zmianÄ™.
  • Blok, malowankÄ™, kredki, plastelinÄ™, chusteczki higieniczne
Data dodania: 2021-01-31 14:27:54
Data edycji: 2024-05-14 18:23:20